ברוכים הבאים לקורס יסודות הברברינג של אקדמיית המספרה בניהול אבירם כהן. אתה קולט שאתה מת על אופנה, שיער ושיחות .. ויש לך הרגשה שאתה יכול להיות טוב בזה לגמרי. זה הזמן שאתה מתלבט ורוצה להחליט איפה ללמוד ? איך לממן ? והאם תהיה עבודה מובטחת בסוף הקורס? אקדמיית המספרה שמחה להציג את קורס יסודות הברברינג - הקורס מתאים לכל מי שרוצה ללמוד את הברברינג מתחילתו , הקורס תוכנן במיוחד לאדם ללא ניסיון, או נסיון מועט בתעשיית טיפוח הגברים .


4200 

פרטים מלאים


קורס מתחילים:

אתה קולט שאתה מת על אופנה, שיער ושיחות .. 

ויש לך הרגשה שאתה יכול להיות טוב בזה לגמרי.

זה הזמן שאתה מתלבט ורוצה להחליט  איפה ללמוד ? איך לממן ? 

והאם תהיה עבודה מובטחת בסוף הקורס? 

אקדמיית המספרה שמחה להציג את קורס יסודות הברברינג - הקורס מתאים לכל מי שרוצה ללמוד את הברברינג מתחילתו , הקורס תוכנן במיוחד לאדם ללא ניסיון, או נסיון מועט בתעשיית טיפוח הגברים .


אנחנו מאמינים כי הכלים האדירים שיונגשו במסגרת הקורס יעניקו לתלמידים ידע עצום, מיומנויות והרבה בטחון עצמי להצליח בכל סביבת עבודה כיום.


מאז ש ״אקדמיית המספרה״ פתחה את דלתותיה אי שם בשנת 2012 ע״י אבירם כהן, עברו אצלנו אלפי ספרים מכל הארץ והמתחילים ביניהם מחזיקים כבר במספרות מצליחות ומעידים כי הקורס נתן להם ידע רב בעיצוב שיער אך יותר מזה - שלל ערכים לחיים ש״הצילו את חייהם״ .


אורך הקורס כ 4 שבועות מעל 30 שעות פעמיים בשבוע ימי ראשון ורביעי

ניתן לבחור בין מחזור בוקר לערב,

 לימוד תיאורטי ותרגול מעשי,

 יקנו לתלמידים כרטיס כניסה לעולם האופנה ושיער הגברים. כעצמאיים או שכירים במספרות מובילות ברחבי הארץ, שבמידת הצורך - אנו עוזרים להם להתברג למקומות הנכונים.

באקדמיה שלנו אנו נותנים דגש על האני מאמין שלנו - לימוד טכניקות . מתוך ההבנה של הטכניקה תוכלו ליצור ככל העולה על רוחכם.

בין הנושאים הנלמדים: תספורות מדורגות טרנדיות עם מכונה (פיידינג) , בניית תספורת מספריים , עיצוב זקנים, טיפולי פנים, מכירות ועוד…

כל תלמיד מקבל: 

בובת שיער לעבודה, 

תעודת גמר קורס ABC, 

תיק עבודות שצולם במצלמה מקצועית במהלך הקורס 

סט מכונות ומסרקים* 

אפשרויות קידום וזכיינות.


*ניתן להוסיף סט מכונות ומסרקים בעלות של 1800 ש״ח


איפה ? בסטודיו שלנו ללימודי ספרות בכפר סבא.


לפרטים נוספים שלח לי הודעה לוואצאפ